Usuwanie znamion Poznań Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Aktualności

Konferencja IADE Sopot

Kilka zdjęć z Konferencji IADE (Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej) która odbyła się w dniach 19.05-21.05 w Sopocie. Jest to to topowe i prestiżowe wydarzenie w

Czytaj więcej »

Estetyka Twarzy – studia podyplomowe

Kolejny raz miałem przyjemność prowadzić wykłady i warsztaty laserowe dla studentów studiów podyplomowych „Estetyka Twarzy”. To świetne miejsce dla każdego lekarza chcącego się zajmować w przyszłości medycyną estetyczną.

Czytaj więcej »

Xanthelasma – usuwanie laserowe

Kępki żółte, popularnie zwane żółtakami, to bogate w cholesterol grudki często lokalizujące się na powiekach (xanthelasma).
Należy pamiętać że nie są one wyłącznie problemem estetycznym – czasem mogą być objawem zaburzeń gospodarki lipidowej.

Czytaj więcej »

Usuwanie laserowe znamion

Wybór metody usunięcia znamion i innych zmian skórnych zależy od lokalizacji, morfologii, obrazu dermoskopowego i wywiadu. Na zdjęciu stan dziewięć miesięcy po zabiegu laserowym Virgo CO2 10600nm. Doskonały efekt estetyczny.

Czytaj więcej »

Usuwanie naczynek – KTP 532

W ramach promocji nowego lasera KTP 532 zapraszam na 1 bezpłatny zabieg usunięcia naczynek z twarzy.
Proszę o SMS o treści „KTP 532” – tel. 518158315 – oddzwonimy w celu umówienia terminu.

Czytaj więcej »

Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie ust jest sztuką umiaru i zachowania naturalnych proporcji twarzy. Efekt jest idealny gdy nie rzuca się w oczy i osoba, która nas nie zna, odbiera naszą twarz jako ładniejszą a pytanie: „czy ona ma zrobione usta ?” – w ogóle nie przyjdzie jej do głowy..

Czytaj więcej »

Łuszczyca paznokci

Łuszczyca paznokci w znacznym stopniu zaburza komfort życia, gdyż zmienione chorobowo paznokcie rzucają się w oczy i obniżają pewność siebie chorego.

Czytaj więcej »

Piling chemiczny

Piling lub peeling( ang. peel- zdzierać, obierać) jest zabiegiem polegającym na usunięciu powierzchownej warstwy skóry. W następstwie tego dochodzi do uruchomienia mechanizmów naprawczych i odrost nowej tkanki w miejscu uszkodzenia.

Czytaj więcej »

Usuwanie blizn

Usuwanie blizn lub ich niwelowanie jest zabiegiem bardzo często spotykanym w gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Czytaj więcej »

Euromelanoma 2017r.

Z przyjemnością informujemy, że gabinet nasz ma zaszczyt brać udział w ogólnoeuropejskiej akcji Euromelanoma. To przedsięwzięcie typu non-profit, działalność społeczna, której celem jest profilaktyka czerniaka i innych nowotworów skóry.

Czytaj więcej »

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów w liczbie około 100 dziennie jest procesem fizjologicznym. Włos ma naturalny cykl życia na który składają się anagen , katagen i telogen. Anagen trwa kilka lat , jest okresem dojrzałości włosa, któremu towarzyszą intensywne podziały komórkowe i wzrost około 1 cm na miesiąc.

Czytaj więcej »

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to niewątpliwie jedna z bardziej spektakularnych innowacji na rynku usług kosmetycznych. Szybka metoda nakładania i utrzymujący się dwa tygodnie efekt spowodowały że manicre hybrydowy zawojował świat.

Czytaj więcej »